تحول در کسب و کار به کمک تبلیغ در گوگل

در حال حاضر پیشرفت علم و تکنولوژی سبب شده است تا دیگر برای کسب و کار و تبلیغ در کسب و کار خود به مشتریان محدود اطرافمان بسنده نکنیم. جهان امروز برپایه فناوری‌های نوینی مانند اینترنت شکل گرفته است که هرچه زمان بیشتری می‌گذرد، اهمیت آن در کسب و کارها بیشتر مشخص می‌شود. کاملا قابل پیش‌بینی است که در آینده‌ی نزدیک کسب و کارهایی موفق خواهد بود که در فضای اینترنت فعالیتی مستمر و بهینه داشته باشند. تبلیغات در اینترنت یکی از روش‌های مناسب برای دیده شدن است. یکی از بهترین ابزارها برای تبلیغ دراینترنت، تبلیغ در گوگل است. گوگل معروف‌ترین و مهم‌ترین موتور جست و جوی اینترنتی است که از طریق آن میلیون‌ها کاربر موارد مختلف را جست و جو می‌کنند. با تبلیغ در گوگل به راحتی می‌توان کسب و کار مورد نظر را معرفی کرد. روش‌های متفاوتی برای تبلیغ در گوگل وجود دارد. تولید محتوا و گوگل ادوردزیا سئو از این دست روش‌ها هستند. معمولا تولید محتوا زمان‌بر بوده و در دراز مدت می‌تواند مثمر ثمر باشد. اما تبلیغ در گوگل با استفاده از گوگل ادورزد(google adwords) یا سئو می‌تواند کسب و کار شما را دچار تحول بزرگی در کمترین زمان ممکن بکند. بستر گوگل ادوردزبرای تبلیغ در گوگل از سال 2000 ساخته شد و در حال حاضر بیش از 250 میلیون باز دیدکننده دارد.

C:\Users\ASG\Desktop\aHR0cHM6Ly9zdGF0aWMzLmJvcm5hLm5ld3MvdGh1bWJuYWlsL1ZrbzdUcHI1MFZQby96S2xuUjJDZ0RNdHM1NEdreE1ZRWo4ZnZNTVVpQ0VUSVQzSWw3WjhRSjdZQ1pZQkw4T0diMXRrWFJtZkcwWnJPekc0ZENwTHpMU21tckt2Q2U0d1VUbGVsVjRZRU01cWUvJUQ4JUFBJUQ4JUE4JUQ5JT.jpg

ویژگی‌های گوگل ادوردز

اگر علاقه‌مند به تبلیغ در گوگل هستید و می‌خواهید بدانید بهترین پلت فرم برای تبلیغ در آن کدام پلت فرم است؛ باید بگوییم پلت فرم گوگل ادوردزیکی از بهترین پلت فرم‌ها در زمینه تبلیغ در گوگل است. استفاده از گوگل ادوردز یا سئو می‌تواند شما را در صدر جست و جوی گوگل قرار دهد. برای استفاده از گوگل ادوردزشما باید در ابتدا اکانت یا پنلی خریداری کنید. خرید خود پنل در گوگل ادوردزرایگان است. درواقع هزینه‌ای که از شما استرداد می‌شود به دلیل کلیک‌هایی است که کاربران و بازدیدکنندگان با استفاده از این تبلیغ برروی سایت شما انجام می‌دهند و به بادید سایت شما می‌پردازند.

C:\Users\ASG\Desktop\تبلیغات-در-گوگل.jpg

یکی از ویژگی‌های خاص این نوع تبلیغ در گوگل در واقع سرعت زمان آن است. شما بعد از گذشت زمان دو ساعت از خرید پنل گوگل ادوردزمی‌توانید سایت خود را در صفحه اول جست و جوی گوگل مشاهده کنید. در صورتی که شارژ پنل گوگل ادوردز شما به دلیل ازدیاد کلیک‌ها برروی سایت شما، کم شده است باید مجددا به شارژ پنل گوگل ادوردز خود بپردازید و مجددا هزینه پرداخت کنید. نکته دیگری که باید در هنگام تبلیغ در گوگل از طریق گوگل ادوردز یا سئو بدانید این است که میزان کسر هزینه از حساب شما یکسان نیست و به عوامل مختلفی بستگی دارد. علاوه برافزایش تعداد کلیک‌ها که باعث کسر بیشتر حساب شما خواهد شد، عواملی مانند موقعیت قرارگیری تبلیغ، نوع و زمان آن نیز بر میزان هزینه‌ای که بابت این کار می‌پردازید تاثیرگذار خواهند بود.

پنل یا اکانت گوگل ادوردز

برای این‌که بتوانید به تبلیغ در گوگل از طریق گوگل ادوردز بپردازید ابتدا باید اکانت خود را تعریف کنید. در زمان تعریف اکانت، کلمات کلیدی نیز نقش مهمی در نتیجه بهتر در تبلیغ دارند. کلمه‌های کلیدی با keywords و متن تبلیغ با Ads معرفی می‌شوند. در ادروز به این دو سطح کمپین‌ها و ادگروپ‌ها گفته می‌شود. نمایی از پنل گوگل ادوردز به همراه کلمات کلیدی در زیر نمایش داده شده است.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *